Hakkımda

Hakkımda

Özlem KOCA;

1982 yılında SAKARYA’DA doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra 2001 yılında Sürücü Belgesini alıp, 2004 yılı Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde açılan kursu başarı ile tamamlayarak Direksiyon Usta Öğreticisi olmaya hak kazanmıştır.

2004 yılından itibaren bir çok Sürücü Kursunda Direksiyon Eğitmeni olarak görev yapmış ayrıca özel ders isteyen öğrencilere bireysel direksiyon dersleri vermiştir.

Evli ve 2 çocuk annesi Özlem Koca; Mesleğinde 20 yıllık tecrübeye sahiptir.

Mesleki hayatı boyunca,19 yaş ile 65 yaş arası binlerce öğrenciye eğitim vermiş, onları trafiğe kazandırmış olmanın mutluluğu yanında, sayısız referansı mevcuttur.

20 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, öğrencilerinin %100 öğrenmesini ve memnuniyetini kendisine İLKE edinmiş, alanında UZMAN ve yaptığı işte BAŞARIYI en üst seviye de tutmayı amaç edinmiştir.

Bu güne kadar yetiştirdiği, binlerce sürücü eğitmenin haklı gururu, deneyimi ve tecrübesiyle hizmete devam etmektedir.

İşte bu nedenle, Alanında eğitimli;
  * (M.E.B onaylı resmi DİREKSİYON EĞİTMENLİĞİ (sertifikası)
  * GÜVENLİ VE DEFANSİF SÜRÜŞ TEKNİKLERİ (sertifikası)
  * İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ (sertifikası) bulunmaktadır.

Konuşmayı, anlatmayı ve öğrenci psikolojisini iyi bilen, sabır, anlayış ve hoşgörü ile verdiği pozitif mesajlarla öğrenciye özgüven aşılayan, son derece sakin, doğru yer ve doğru zaman diliminde aşama aşama trafiğe hazırlayabilen, konusunda tecrübeli eğitmendir.

Özel Direksiyon Eğitiminde ki hedefi, sektörün lider markası olmaktır.

BİR İŞİ SEVEREK YAPMAK, AYNI ZAMANDA SEVDİRMEK; ANCAK MESLEĞİNE AŞIK OLANLA YAPILANDIR’ sözünü kendisine yol haritası edinmiştir.

TEMEL AMACI; Trafikte sıkılmadan, korkmadan, eğlenerek, saygılı, bilinçli, hem yasal hem sosyal sorumluluklarını bilen, trafik adabına uygun davranan, trafikte özgüven kazanmış, örnek CESUR KADIN SÜRÜCÜLER yetiştirmektir...

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabilirim?