Yorumlar

Artık Çok rahat
- Büşra B. -

Ehliyetimi aldığım halde çok fazla pratiğim olmadığı için neyi ne zaman yapacağımı kestiremiyor bu yüzden de trafikte çok huzursuz oluyordum. Daha sonra Özlem hanım'la tanıştım ve yaşadığım eksiklikleri, beni huzursuz eden konuları birer birer hallettik. Şimdi huzursuz bir şekilde araç sürmenin yerini güven ve rahat bir sürüş aldı. Her şey için teşekkürler

Tecrübe
- Murat S. -

Eşim araç kullanırken çok tedirgin oluyordu. Bu yüzden de araç kullanmaktan çeşitli bahanelerle kaçınmaya çalışıyordu. Benim yanımda da kendisini rahat hissedemeyince araştırmalar sonucu Özlem Hocaya rastladık. Direksiyon perisini seçerek ne kadar doğru bir karar aldığımızı bugün daha iyi anlıyoruz. İyi ki varsınız.

Her Şey Yolunda
- Büşra L. -

Trafikte yaşadığım değişimi anlatamam. Aileme, arkadaşlarıma ve en başta da kendime olmak üzere araç kullanmak çile olmaktan çıktı. Size ne kadar teşekkür etsem az.

- Meryem D. -

Her ne kadar araba kullanmayı bilsemde, trafik biraz yoğunlaşınca ya da ışıksız kavşaklarda hep bir sıkıntı ve stres hissediyordum. Taki Özlem hocamla tanışına kadar. Sonrasında bu durumlar sıkıntı olmaktan çıktı, artık geçiş önceliği, hızlı ya da yavaş akan trafikte pratik kullanımlarla ilgili bir çok deneyimim ve bilgim oldu.

Güven Veriyor
- Selin H. -

Özlem Hanımın tecrübesi ve sakinliğiyle kısa sürede gelişim gösterdim. Araç kullanırken kafamda o kadar soru işareti oluşuyordu ki aynalar, uyarılar, diğer araçlar hep üstüme üstüme geliyor gibiydi. Oysa şimdi yürümek, konuşmak kadar doğal bir davranış gibi geliyor. Sizinle iyiki tanışmışım.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabilirim?